صفحه اصلی
درخواست شناسه و رمز چاپ
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۳۰

قابل توجه تامين كنندگان محترم

به اطلاع ميرساند، تامين كنندگاني كه نياز به شناسه و رمز جديد، فعال نمودن شناسه و يا تجديد رمز دارند، خواهشمند است درخواست خود را بصورت مكتوب در سربرگ و مهر و امضاء مدير عامل شركت مربوطه، تحويل دبيرخانه شركت مهندسي و تامين قطعات نمايند تا اقدام مقتضي انجام پذيرد.

شايان ذكر است سي دي آموزشي در آدرس  www.stpco.ir در بخش سيستم هاي نرم افزاري، "راهنماي مجموعه سيستمهاي اطلاعاتي و عملياتي شركت تراكتورسازي" به دو صورت نمايش مستقيم و  دريافت ، دراختيار تامين كنندگان محترم قرار داده شده است.

با تشكر - واحد فن آوري اطلاعات

 
برچسب شناسائي محموله چاپ
چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۰۰

قابل توجه تامين كنندگان محترم

با تشکر از همکاري تامين کنندگان محترم شرکت مهندسي و تامين قطعات تراکتورسازي تبريز ، در راستاي اجراي الزامات اين شرکت و امکان شناسايي و رديابي محموله هاي ارسالي تامين کنندگان محترم ، خواهشمند است من بعد ( 23/8/90)  ، مشخصات کامل هر يک از بسته هاي محموله هاي ارسالي ، از طريق الصاق برچسب شناسايي محموله بشماره   F129/02/900825     بر روي بسته ها ، مشخص و اعلام گردد.

لطفا"جهت دسترسي  در اين محل  كليك نماييد.

 
استاندارد ST 8401 ارتقاء كيفيت محصولات و فرآيندهاي توليد در زنجيره تأمين كنندگان چاپ
پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۰۰

قابل توجه تامين كنندگان محترم

جهت ایجاد بستري مناسب در راستاي تأمین قطعات و مجموعه هاي تراکتور با رعایت اصول تحویل به موقع، کیفیت مطلوب و هزینه مناسب شرکت مهندسی و تأمین قطعات تراکتورسازي تبریز الزامات خود را که بر پایه سیستم مدیریت کیفیت بوده به همراه الزامات خاص خود طرح ریزي و مدون نمود . در واقع رعایت این الزامات شرایطی را براي تأمین کنندگان محترم فراهم خواهد نمود که در چارچوب آن می توانند نسبت به تولید اقتصادي با حفظ کیفیت محصول اقدام نموده و از طرفی توانایی خود را به عنوان یک تأمین کننده مطلوب در برآورده سازي رضایت مشتري به اثبات برسانند.

لطفا"جهت دسترسي در اين محل كليك نماييد.

 
معرفي شركت مهندسي وتامين قطعات تراكتورسازي تبريز چاپ

 

 

مديريت عالی شرکت تراکتورسازی ايران در سال 1384 با بررسی و تحليل موقعيت شرکت تراکتورسازی بمنظور دستيابی به اهداف زير طی مصوبه ای اقدام به استقرار زنجيره تامين در پوشش شركت مهندسي و تامين قطعات تراکتورسازی نموده و اين شركت فعاليتهای تامين قطعات ومجموعه ها از تامين کنندگان و فروشندگان داخل و خارج کشور را بعهده گرفت.

اهداف استقرار زنجيره تامين در قالب شرکت مهندسی و تامين قطعات تراکتورسازی تبريز :


الف : توسعه شبکه تامين و قابليتهای آن بمنظور افزايش ظرفيت توليد و ارتقاء کيفيت قطعات و مجموعه های تامين شده

ب : تامين بموقع قطعات و مجموعه ها با کيفيت مطلوب و هزينه های عدم کيفيت پايين

ج : بهره برداری بهينه از نيروی انسانی مجموعه سازمان در موقعيت صف و عملياتی


در راستای اهداف فوق در سال 1385 شرکت مهندسی توليد و تامين قطعات تراکتورسازی تبريز تحت شماره ثبت 19310 مورخه 28/1/85 نزد اداره ثبت شرکتهای تبريز بصورت رسمی تاسيس گرديد. موضوع فعاليت شرکت طبق اساسنامه عبارتست از انجام فعاليتهای مهندسی ساخت/تامين و تدارک قطعات و مجموعه های صنعتی ، محورهای موتوری و تراکتور و ماشين آلات صنعتی و کاميونت توسعه ايجاد صنايع وابسته و مشارکت با ساير صنايع و سرمايه گذاری داخلی و خارجی ، انجام عمليات بازرسی ، عمليات بازرگانی اعم از واردات و صادرات عقد هرگونه قرارداد تجاری که با فعاليتهای شرکت مرتبط است ، تحقيق و پزوهش پيرامون محصولات جديد مورد نياز مشتريان و بهره برداری از نتايج حاصله بطور کامل ، عضويت در مراکز علمی و فنی ، اتحاديه ها، سازمانهای مربوطه داخلی و خارجی با رعايت موازين قانونی جهت کسب آخرين اطلاعات فنی و علمی و استانداردها و روشهای برتر و دستاوردهای تکنولوژيکی

محل دفتر مرکزی :

تبريز - جاده سردرود - مجتمع تراکتورسازی ايران – شرکت مهندسی توليد و تامين قطعات تراکتورسازی تبريز

تلفن:  34249316 - 41(98+)     فكس:  34255879 - 41(98+)    مركز تلفن :  34255800 - 41 (98+)عمده فعاليتهاي شركت :

  • تامين كليه مجموعه ها و قطعات انواع تراکتور
  • تامين انواع موتور تراكتور
  • تامين انواع مواد اوليه فلزي
  • تامين انواع مواد اوليه غيرفلزي و شيميايي
  • تأمين انواع ماشين آلات و قطعات يدكي و ابزارآلات
  • ارائه خدمات مهندسی و طراحي و مهندسي مجدد قطعات
  • ارائه خدمات بازرسی قطعات و ارتقاء کيفيت سازندگان

 

 

 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 بعدی > انتها >>

صفحه 6 از 7