صفحه اصلی
ممنوعيت فروش و يا واگذاري اسناد و قطعات موضوع همكاري به غير چاپ

قابل توجه كليه شركتها ،كارگاهها ،موسسات و اشخاص حقيقي وحقوقي طرف همكاري

احتراما" ضمن تشكر از حسن همكاري هاي في مابين، به استحضار مي رساند طبق بررسي هاي صورت گرفته، متاسفانه برخي از تامين كنندگان اقدام به فروش و يا واگذاري اسناد و قطعات موضوع همكاري به غير مي نمايند. لذا بر اساس بندهاي 1 و 2 ماده 11 قراردادهاي في مابين در خصوص مالكيت اسناد، اطلاعات و حقوق ناشي از قرارداد "كه عينا" بشرح زير يادآوري مي گردد" مقتضي است هرچه سريعتر از ادامه اقدامات فوق جلوگيري بعمل آيد. بديهي است شركت مهندسي توليد و تامين قطعات تراكتورسازي حق خود را در برخورد قانوني با اقدامات خلاف مفاد فوق الذكر و نيز ارجاع پرونده به دايره حقوقي محفوظ مي داند.

 

با تشكر

مدير امور قراردادها - تدين

 

ماده11: مالكيت اسناد و اطلاعات و حقوق ناشي از قرارداد

11-1)- تمام اسناد و مدارك فني مربوط به قطعات موضوع قرارداد كه به فروشنده تحويل گرديده يا دسترسي به آن در اختيار وي قرار گرفته يا علامت مخصوص خريدار را داشته يا با دريافت پيش پرداخت يا با هزينه خريدار تامين شده و يا به هر نحوي به خريدار تعهدي سپرده شده باشد، جزو اموال خريدار بوده و فروشنده حق انتشار و افشاء و واگذاري آن را به غير ، جز با مجوز كتبي خريدار ندارد. در غير اينصورت فروشنده ملزم است كه خسارات وارده به خريدار را بنا به تشخيص وي بپردازد. اين اسناد و مدارك فني و ابزارهاي خاص در صورت درخواست خريدار بايد به رويت رسانيده شود.

11-2)- فروشنده حق واگذاري و فروش قطعات، اقلام و تكاليف قيد شده در اين قرارداد و همچنين ابزارآلاتي كه بصورت اماني از طرف خريدار در اختيارش قرار گرفته يا بنحوي تعهدي در مقابل آنها به خريدار دارد را به غير به صورت مستقيم يا غير مستقيم در داخل يا خارج كشور به نمايندگي، وكالت، مشاركت و يا تحت هر عنواني، بدون موافقت و اجازه كتبي خريدار ندارد و كليه امتيازات مربوطه در انحصار شركت مهندسي و تامين قطعات تراكتورسازي تبريز مي باشد، در غير اين صورت خريدار كليه خسارت وارده را از محل مطالبات يا وثايق فروشنده مطالبه و وصول نموده و مي تواند قرارداد را فسخ نمايد.

 
نحوه صدور صورتحساب چاپ

قابل توجه تامين كنندگان محترم

به اطلاع كليه تامين كنندگان محترم ميرساند كه منبعد براي فروشهاي قراردادي و خريد جاري ، فاكتور رسمي با مشخصات كامل خريدار و فروشنده  ارائه نمايند. شايان ذكر است در صورت عدم ارائه فاكتور ، مبالغ بستانكاري شركتهاي متبوع واريز نخواهد شد.

مشخصات شركت خريدار : شركت مهندسي توليد و تامين قطعات تراكتور سازي تبريز

كد اقتصادي  9511-6657-4111    شناسه ملي 10200248953

آدرس :  جاده سردرود – درب اول تراكتور سازي ايران – ساختمان آموزش سابق


مدير امور مالي - سيديكاني اصل

 
اطلاعيه چاپ
دوشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۴

قابل توجه تامين كنندگان محترم


به منظور تسهيل در ورود و خروج كاميون و تريلي هاي حامل مواد، قطعات و مجموعه هاي ارسالي به انبار دريافت و تحويل شركت تراكتورسازي ايران، از مورخه 94/3/16 دريافت تمامي محموله هاي ارسالي صرفاً از درب پنجم تراكتورسازي به آدرس جاده تبريز آذرشهر نرسيده به روگذر اتوبان شهيدكسايي، ايستگاه كبريت سازي، ابتداي جاده ايدم جنب شركت سيبا موتور ميسر خواهد بود.

جهت نمايش كروكي درب شماره 5 تراكتورسازي از مسير اتوبان كسائي در اين محل كليك نماييد.


جهت نمايش كروكي درب شماره 5 تراكتورسازي از مسير جاده تبريز -آذرشهر  در اين محل كليك نماييد.

 
تاكيد بر بروز رساني اطلاعات تامين كنندگان در سيستم چاپ
يكشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۵

قابل توجه كليه شركتها ،كارگاهها ،موسسات و اشخاص حقيقي وحقوقي طرف همكاري


احتراما"  ضمن تشكر از حسن همكاريهاي في مابين ،از كليه تامين كنندگان و پيمانكاران محترم شركت مهندسي توليد و تامين قطعات تراكتورسازي تقاضا دارد در سريعترين زمان ممكن نسبت به بروزرساني كليه اطلاعات و اسناد مالكيتي حقيقي و حقوقي مربوطه منجمله ( روزنامه رسمي ،آگهي آخرين تغييرات ، آدرس ، گواهي ثبت نام ارزش افزوده ، كد ملي و... ) اقدام نمايند. بديهي است در صورت عدم اطلاع رساني به موقع هرگونه عواقب ناشي از مغايرتهاي احتمالي متوجه آن تامين كننده محترم خواهد بود.

ضمنا" خواهشمنداست هماهنگي هاي لازم در اين خصوص با جناب آقاي امين افشار (شماره تلفن : 34296604 ) صورت گيرد.

 

با تشكر

مدير امور قراردادها - تدين

 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 7